Info o ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA - hodnocení a parametry

Informace: ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA Kancelářská křesla WolgaWave

Popis produktu: Kancelářská židle ARIZONA je dobře vybaveným modelem za více než příjemnou cenu. Nabízí široké možnostinastavení, vzdušný síťovaný opěrák a samostatnou opěrku hlavy. Židle ARIZONA se opírá do pěti nylonových koleček, zajišťujících tichý a plynulý pohyb po většině podlahových krytin.Robustní pětiramenný kovový kříž s chromovaným povrchem krom výborné stability zabezpečuje i nosnost 110 kg. Nastavení výšky sezení je díky plynovému pístu možné měnit plynule v rozsahu 9 cm. Polohovací mechanismus kancelářské židle ARIZONA je asynchronní, umožňuje tudíž nastavit sklon a polohu opěráku nezávisle na sedáku. U opěradla je možné nastavit jeho sklon, který lze aretovat, nebo jej uvolnit do polohy houpání s nastavitelnou tuhostí. Opěrák je také možné posunou blíže či dále od sedáku. Regulovat lze i vzdálenost mezi opěrkami rukou s anatomicky tvarovanou dotykovou plochou. Polohování navíc nabízí takéhlavová opěrka. Profil sedáku je klasický, takřka rovný, proto vyhoví naprosté většině uživatelů. Celá plocha sedáku je příjemně polstrovaná. Opěradlo kancelářské židle ARIZONA tvoří oblíbená síťovina, která zajistí příjemné odvětrávání zad. Protože je síťovina zcela poddajná, je v kritickém místě bederní oblasti vyztužena bederní opěrkou. Kvalitní vedení páteře nechybí ani po stranách opěradla. Hlavu si pak můžete opřít o polstrovanou, látkou čalouněnou hlavovou opěrku. Kancelářská židle ARIZONA je vyvedena v elegantní kombinaci stříbrných a chromovaných kovových částí, doplněných černým textilním čalouněním a černou síťovinou.   Technické údaje: výška sedáku: 47-57 cm šířka sedáku: 48 cm hloubka sedáku: 48 cm výška opěráku: 73-77 cm nosnost: 120 kg celková šířka: 57 cm celková hloubka: 57 cm celková výška: 122 - 132 cm průměr kříže: 61 cm materiál opěradla: síťovina materiál sedáku: čalouněná prošívaná pletenina, výplň PUR pěna ostatní materiály: kov,  plast typ mechaniky asynchronní mechanika s houpáním, nastvením tuhosti a výšku sedu výškově nastavitelná opěrka hlavy výškově nastavitelná bederní opěrka celkový rozměr: 122 - 132 x 57 x 57 (VxŠxH)   Technické údaje: 1 x kancelářská židle ARIZONA ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA za skvělou cenu 2 254 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA

Lukáš
Pro mé potřeby je WolgaWave ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA WolgaWave - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA WolgaWave na zahradu

ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz WolgaWave, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 254 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce WolgaWave
- číslo EAN AD38812 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA Kancelářská křesla
Cena zboží
2 254 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla WolgaWave

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ADK Trade 38812 Kancelářská židle s opěrkou hlavy ARIZONA) potřebujete dokumentaci od výrobce (WolgaWave), manuály AD38812, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.