Info o Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake - hodnocení a parametry

Informace: Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake Tapety a nálepky Ambiance

Popis produktu: S touto samolepkou uděláte z obyčejných dveří bránu do světa Alenky v říší divů ♥ Samolepka je vyrobena z adhezivního vinylu. Adhezivní samolepky lze opakovaně nalepit na předměty s hladkým povrchem, jako například okno, zrcadlo, lednička apod. Neobsahují žádné lepidlo a nezanechávají žádné stopy. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake za skvělou cenu 609 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake

Lukáš
Pro mé potřeby je Ambiance Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake Ambiance - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake Ambiance na zahradu

Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ambiance, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 609 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ambiance
- číslo EAN 5415231035526 z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake Tapety a nálepky
Cena zboží
609 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Ambiance

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Crystal Lake) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ambiance), manuály 5415231035526, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.