Info o ACRA kopule s potiskem cars - hodnocení a parametry

Informace: ACRA kopule s potiskem cars Prolézačky CorbySport

Popis produktu: Stan dětský kopule Technické údaje: 112 x 112 x 94 cm pestré barvy s potiskem aut. Stan, je určený na hraní dětí, buď v interiéru, nebo za příznivého počasí venku. Pozor - stan nemá impregnaci proti vodě. Dětský stan se dodává v barevné potištěné krabici. Obsah balení: 1 x Stan dětský ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží ACRA kopule s potiskem cars za skvělou cenu 359 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ACRA kopule s potiskem cars

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport ACRA kopule s potiskem cars skvělá volba v kategorii Prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ACRA kopule s potiskem cars od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ACRA kopule s potiskem cars}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ACRA kopule s potiskem cars mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ACRA kopule s potiskem cars CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ACRA kopule s potiskem cars, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ACRA kopule s potiskem cars CorbySport na zahradu

ACRA kopule s potiskem cars Prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ACRA kopule s potiskem cars i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 359 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ACRA kopule s potiskem cars na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ACRA kopule s potiskem cars Prolézačky
Cena zboží
359 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Prolézačky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ACRA kopule s potiskem cars) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.