Info o Acra indiánský teepee - hodnocení a parametry

Informace: Acra indiánský teepee Prolézačky CorbySport

Popis produktu: Dětský potištěný stan - indiánské teepee Technické údaje: 100 x 100 x 135 cm v pestrých barvách, s potiskem určeno na hraní dětí, buď v interiéru nebo za příznivého počasí venku pozor - stan nemá impregnaci proti vodě dodává se v barevné potištěné krabici  Obsah balení: 1 x stan   ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Acra indiánský teepee za skvělou cenu 348 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Acra indiánský teepee

Lukáš
Pro mé potřeby je CorbySport Acra indiánský teepee skvělá volba v kategorii Prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Acra indiánský teepee od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Acra indiánský teepee}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Acra indiánský teepee mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Acra indiánský teepee CorbySport - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Acra indiánský teepee, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Acra indiánský teepee CorbySport na zahradu

Acra indiánský teepee Prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Acra indiánský teepee i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz CorbySport, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 348 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Acra indiánský teepee na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CorbySport
- číslo EAN 8595042734690 z výroby
- produkt je v kategorii Prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Acra indiánský teepee Prolézačky
Cena zboží
348 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Prolézačky CorbySport

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Acra indiánský teepee) potřebujete dokumentaci od výrobce (CorbySport), manuály 8595042734690, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.