Info o Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE - hodnocení a parametry

Informace: Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Sofistikovaný a velice stylový odkládací stolek Agate, jehož deska je vyrobena z achátových kamenů. To vše je pokryto deskou z tvrzeného skla s povchrovou úpravou z epoxidové pryskyřice, jež chrání desku před poškrábáním a většími nečistotami. Perfektní stabilitu a úchvatné designové propojení zajišťuje kovová podnož lakovaná černou barvou. Již zmíněná deska je vyrobena z přírodního materiálu, což způsobuje rozdílný vzhled a hmotnost u každého stolku.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE za skvělou cenu 4 310 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE Dutchbone na zahradu

Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548031869 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE Konferenční stolky
Cena zboží
4 310 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Achátový odkládací stolek DUTCHBONE AGATE) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548031869, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.