Info o 52 projektů na městskou zahradu - hodnocení a parametry

Informace: 52 projektů na městskou zahradu Užitková zahrada Esence

Popis produktu: Kniha 52 projektů na městskou zahradu:Zahradnická příručka, která se věnuje městskému zahradničení, což je poslední dobou narůstající trend. Kniha je moderně upravená – grafika i výběr projektů odpovídají tomu, že jde o trend i pro mladé. Většina projektů je nenáročná na zpracování i na materiál.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží 52 projektů na městskou zahradu za skvělou cenu 247 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Užitková zahrada na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 52 projektů na městskou zahradu

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence 52 projektů na městskou zahradu skvělá volba v kategorii Užitková zahrada.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 52 projektů na městskou zahradu od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 52 projektů na městskou zahradu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 52 projektů na městskou zahradu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 52 projektů na městskou zahradu Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 52 projektů na městskou zahradu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 52 projektů na městskou zahradu Esence na zahradu

52 projektů na městskou zahradu Užitková zahrada Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 52 projektů na městskou zahradu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

52 projektů na městskou zahradu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075492432 z výroby
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

52 projektů na městskou zahradu Užitková zahrada
Cena zboží
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Užitková zahrada Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (52 projektů na městskou zahradu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075492432, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.