Info o 3M Polomaska 3M - hodnocení a parametry

Informace: 3M Polomaska 3M Respirátory 3M

Popis produktu: Respirátor 3M Polomaska 3M: Respirátor 3M Polomaska se dvěma filtry je určena pro filtry 3M řady 2000, 5000 a většinu 6000. Tato polomaska poskytuje vyváženější utěsnění než maska s jedním těžkým filtrem v přední části. Respirátor snižuje odpor při dýchání a zlepšuje zorné pole při manipulacích. Obličejová část je zhotovena z lehkého, měkkého elastomeru. Polomaska využívá bajonetový upínací systém filtru 3M pro bezpečné a zajištěné připevnění filtru. S respirátorem 3M Polomaska lehce zvládnete i obtížnější pracovní úkony! Vlastnosti Respirátoru 3M PolomaskaRespirátor 3M Polomaska se dvěma filtry snižuje odpor při dýchání a zlepšuje zorné poleVyužívá bajonetový upínací systém filtru 3M pro bezpečné a zajištěné připevnění filtru, poskytuje vyváženější utěsněníPolomaska je určena pro všechny existující filtry řady 2000, 5000 a většinu filtrů řady 6000Materiál: elastomerSplňuje normu: EN 140:1998Stupeň ochrany: dle zvoleného filtruBarva: šedo-červenáVelikosti: S (6100), M (6200), L (6300) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží 3M Polomaska 3M za skvělou cenu 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Respirátory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 3M Polomaska 3M

Lukáš
Pro mé potřeby je 3M 3M Polomaska 3M skvělá volba v kategorii Respirátory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 3M Polomaska 3M od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 3M Polomaska 3M}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 3M Polomaska 3M mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 3M Polomaska 3M 3M - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 3M Polomaska 3M, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 3M Polomaska 3M 3M na zahradu

3M Polomaska 3M Respirátory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 3M Polomaska 3M i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada 3M, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

3M Polomaska 3M na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce 3M
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Respirátory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

3M Polomaska 3M Respirátory
Cena zboží
539 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Respirátory 3M

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (3M Polomaska 3M) potřebujete dokumentaci od výrobce (3M), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Respirátory - Zobrazit další produkty