Info o 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření - hodnocení a parametry

Informace: 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření Svíčky a aromalampy Bahoma London

Popis produktu: Svěží slaný vzduch, ovocná zahrada, vůně lesa nebo bavlny... Každý máme nějakou oblíbenou vůni a Bahoma je má všechny ♥ Její svíčky mají příjemnou autentickou vůni, kterou si můžete užívat až 40 hodin. 3 knotové svíčky hoří rovnoměrněji, vůně jsou intenzivnější a navíc krásně vypadají. O značce Bahoma Margaret Strug a James Bruce, to je dvojka, která stojí za londýnskou značkou Bahoma. Celá jejich práce začínala nejdřív v Jamesově kuchyni, kde také vznikla první oficiální svíčka plná kvalitních přírodních materiálů a krásných vůní. Ale od té první svíčky uplynula dlouhá doba a z jejich vůní se dnes těší celý svět. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření za skvělou cenu 709 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření

Lukáš
Pro mé potřeby je Bahoma London 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření Bahoma London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření Bahoma London na zahradu

3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bahoma London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 709 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bahoma London
- číslo EAN 5055191815723 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření Svíčky a aromalampy
Cena zboží
709 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Bahoma London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (3 knotová svíčka s vůní květin Bahoma London, 40 hodin hoření) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bahoma London), manuály 5055191815723, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.