Info o 24dílná sada příboru Globe - hodnocení a parametry

Informace: 24dílná sada příboru Globe Příbory Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. - Materiál: nerez ocel - Sada: 6x nůž, 6x vidlička, 6x lžíce, 6x čajová lžička ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží 24dílná sada příboru Globe za skvělou cenu 1 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 24dílná sada příboru Globe

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost 24dílná sada příboru Globe skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 24dílná sada příboru Globe od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 24dílná sada příboru Globe}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 24dílná sada příboru Globe mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 24dílná sada příboru Globe Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 24dílná sada příboru Globe, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 24dílná sada příboru Globe Jean Dubost na zahradu

24dílná sada příboru Globe Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 24dílná sada příboru Globe i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

24dílná sada příboru Globe na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

24dílná sada příboru Globe Příbory
Cena zboží
1 299 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (24dílná sada příboru Globe) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.