Info o 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem - hodnocení a parametry

Informace: 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem Kynologie, psi SLOVART

Popis produktu: Kniha 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem: Kniha pro všechny majitele psů, kteří chtějí vědět, jak se o svého čtyřnohého miláčka správně starat a jak z něj vychovat poslušného a spokojeného společníka. Uznávaná cvičitelka psů Kyra Sundanceová, jejíž dvě knihy 101 psích triků a 101 psích triků pro děti již ve Slovartu vyšly, seznamuje čtenáře s pozitivními výcvikovými metodami, které majitelům psů pomohou navázat se svými miláčky pevné pouto a učinit z tréninku radostnou záležitost. Zájemci o chov psů se také poučí, jak si vybrat vhodné plemeno, jak psa správně krmit a jak zvládnout případné problémové chování. Spolupráce a vzájemná důvěra, které se během výcviku vytvoří mezi psem a jeho majitelem, pak vydrží po celý život.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem za skvělou cenu 208 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem

Lukáš
Pro mé potřeby je SLOVART 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem SLOVART - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem SLOVART na zahradu

101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075294968 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem Kynologie, psi
Cena zboží
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi SLOVART

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (101 tipů jak vychovat poslušného a spokojeného psa: 500 fotografií krok za krokem) potřebujete dokumentaci od výrobce (SLOVART), manuály 9788075294968, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.