Info o 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu - hodnocení a parametry

Informace: 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu Design a úpravy zahrad Alpress

Popis produktu: Kniha 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu:Každé oko potěší pohled na rozkvetlý balkon, terasu nebo zahrádku. A potěšení je o to větší, když si tenhle květinový zázrak sami vytvoříte.Kniha plná fotografií přináší vše o pěstování rostlin, výběru nádob, hnojení, květinových kompozicích – ať už v květináčích, truhlících či záhonech u domu. Nechte se vést krok za krokem a vaše květinová krása bude dokonalá.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu za skvělou cenu 366 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu

Lukáš
Pro mé potřeby je Alpress 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu Alpress - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu Alpress na zahradu

100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace 100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Alpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 366 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Alpress
- číslo EAN 9788075435583 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu Design a úpravy zahrad
Cena zboží
366 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Alpress

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Alpress), manuály 9788075435583, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.